Ciąża

Przyzwyczailiśmy się, że dokumentujemy na zdjęciach ważne momenty z naszego życia. Wykonujemy zdjęcia ślubne, zdjęcia w trakcie uroczystości rodzinnych, dokumentujemy niezapomniane wakacje i uwieczniamy istotne dla nas chwile. Dlaczego więc zapomnieć o tak wyjątkowym okresie w życiu kobiety, jakim jest ciąża? Artystyczna sesja ciążowa zatrzyma w kadrze urzekający czas ciąży – jej piękno i urok.

Zapraszam do obejrzenia galerii wybranych zdjęć ciążowych z mojego portfolio. Fotografie z sesji ciążowych Studia Este to charakterystyczny styl i indywidualne podejście fotografa do tematu jakim jest ciąża. Jeśli ten styl Ci odpowiada, zachęcam do umówienia się na Waszą sesję ciążową.

Zapraszam do studia fotograficznego Este w Szczecinie, gdzie wykonuję artystyczne sesje i zdjęcia ciążowe o unikalnym charakterze. Kobieta w ciąży nabiera wyjątkowego piękna, które dobry fotograf powinien umieć uchwycić na fotografiach. Staram się, aby właśnie takie były zdjęcia ciążowe wykonywane w moim studiu w Szczecinie. Sesje ciążowe to nie tylko oferta dla Pań, zapraszam do wspólnych zdjęć oboje rodziców. A po narodzinach dziecka – czekają na Was rodzinna sesja fotograficzna lub zdjęcia  noworodka.