Dzieci i Rodzina

Marzycie o wyjątkowych zdjęciach rodzinnych? Dzięki rodzinnej sesji fotograficznej otrzymacie zdjęcia, do których często będzie wracał każdy członek Waszej rodziny, a sesje dzieci będą dla nich pamiątką na całe życie. W poniższej galerii zobaczycie wybrane realizacje moich pomysłów na fotografie rodzinne i sesje dzieci. Jeśli też chcecie wziąć udział w rodzinnej sesji fotograficznej w Szczecinie lub wykonać zdjęcia dla swojego dziecka, zapraszam do Studia Este. A może interesuje Was sesja ciążowa lub zdjęcia noworodka?

Moim celem jest stworzenie rodzinnej sesji fotograficznej pokazującej Wasze charaktery i prawdziwe, drzemiące w Was emocje. Nie oznacza to, że nie możemy stworzyć dla Was wyjątkowej stylizacji. Chcecie się zobaczyć w zupełnie nowych rolach? W trakcie sesji rodzinnej z fotografem możecie odkryć się w nieoczekiwanych stylizacjach. Na każdą sesję fotograficzną, zarówno rodzinną, jak i dzieci staram się przygotować coś zupełnie nowego, co jednocześnie w pełni dopasuje się do charakteru Waszej rodziny.

Rodzinna sesja fotograficzna i sesja dzieci to nie tylko zdjęcia, do których będziecie mogli wracać. To także wspólne, rodzinne przeżycie, które zacieśni Wasze więzy.