Fotografia ślubna - STUDIO ESTE Szczecin

 

Reportaże ślubne

Reportaże ślubne
więcej

Sesje plenerowe

Sesje plenerowe
więcej

 

Kto nie chciałby mieć pięknych zdjęć ślubnych, którymi zachwycałaby się cała rodzina i przyjaciele? Wszyscy z nas! Ale wybór odpowiedniego fotografa ślubnego spośród dziesiątek propozycji to często nie lada problem dla pary narzeczonych. Możemy zdać się na opinię znajomych, albo szukać w Internecie, ale i tak podjęcie ostatecznej decyzji sprowadza się do samodzielnego oglądania galerii zdjęć i poszukiwania tego jednego, określonego stylu fotografii. Jaki jest klucz do właściwego wyboru?

Wybierzcie fotografa ślubnego, którego zdjęcia będą Wam najbliższe. Co to znaczy? Obejrzyjcie galerię fotografii, zdjęcia z sesji plenerowej i bacznie obserwujcie swoje uczucia. Być może przy którymś ze zdjęć niespodziewanie poczujecie w sobie poruszenie i przyspieszone tętno. Z pewnością jest pewien styl lub sposób wykonania zdjęć i sesji ślubnych szczególnie Was poruszający – taki, który nie milczy, ale przemawia do Was.

Jeśli czujecie, że styl moich fotografii ślubnych jest Wam bliski, skontaktujcie się ze mną w Szczecinie. Z przyjemnością wykonam dla Was sesję i zdjęcia, które będą pamiątką niezwykłych momentów Waszego ślubu i wesela. Pracując jako fotograf wykonuję zdjęcia i sesje ślubne na terenie Szczecina i pobliskich miejscowości. Podajcie datę planowanego ślubu, a ja prześlę Wam odpowiedź z aktualną ofertą.

Po ślubie zachęcam do skorzystania z rodzinnej sesji fotograficznej, sesji ciążowej i zdjęć noworodka.