Icon zoom Icon plus

FOTOGRAFIA NOWORODKOWA

Wyjątkowe sesje noworodkowe w Studio Este w Szczecinie

Wyjątkowe, czarujące i dopracowane w każdym calu – takie właśnie są sesje noworodkowe w wykonaniu Katarzyny Trojanowskiej ze Studia Este w Szczecinie. Zdjęcia noworodkowe są wspaniałą pamiątką z okresu po narodzinach maluszka zarówno dla rodziców, jak i dziecka. Szczecińskie Studio Este dokłada wszelkich starań, aby zdjęcia emanowały dziecięcym pięknem oraz urokiem. Każda sesja wymaga odpowiedniej aranżacji, wystroju studia fotograficznego oraz nastroju. Przed przystąpieniem do zdjęć noworodkowych, przygotowujemy pracownię oraz plan sesji fotograficznej, który ustalany jest indywidualnie z rodzicami.

Rodzicom noworodków przedstawiamy inspirujące pomysły na sesje noworodkowe. Fotografia niemowlęca daje nieskończone możliwości kreatywnej aranżacji przestrzeni. Stylistyka noworodkowej sesji fotograficznej dopasowana jest indywidualnie do rodziców i dziecka. Nasze studio fotograficzne w Szczecinie zaopatrzone jest w gadżety, stroje dla chłopców i dziewczynek, materiały dekoracyjne. W naszej ofercie znajdują się również sesje fotograficzne dla dzieci oraz sesje ciążowe.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: www.KasiaTrojanowska.pl

ZDJĘCIA NOWORODKÓW - PRZYGOTOWANIE DO SESJI

Najodpowiedniejszym czasem na wykonanie noworodkowej sesji fotograficznej jest okres przed ukończeniem 2 tygodnia życia dziecka. Właśnie wtedy, dzieci większość czasu spędzają śpiąc - łatwo je wtedy ułożyć w bezpiecznej i naturalnej dla noworodka pozycji.

Studio Este w Szczecinie jest przystosowane do pracy z małym modelem. Posiadamy zaplecze, a pracownia podczas każdej sesji fotograficznej jest odpowiednio nagrzana. Udostępniamy mamom miejsce do karmienia, dysponujemy wszystkimi akcesoriami, które potrzebne są do pracy z noworodkiem. Zapewniamy komfortową, swobodną oraz miłą atmosferę. Sesja odbywa się bez pośpiechu, dzięki czemu rodzice mają czas na nakarmienie, uspokojenie oraz uśpienie maluszka. Zdjęcia noworodkowe wykonujemy również w domu.

Zdjęcia z nowonarodzonym dzieckiem mogą być doskonałą okazją do wykonania pierwszej rodzinnej sesji zdjęciowej. Zapewniamy inspirujące i oryginalne pomysły na sesje oraz niebanalne stylizacje. Jesteśmy również otwarci na Państwa pomysły oraz sugestie. Sesja noworodkowa jest także doskonałym pomysłem na prezent dla rodziców z okazji urodzin dziecka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: KASIATROJANOWSKA.PL