Niemowlęta

Fotografia niemowlęca – studio Este w Szczecinie

Pierwszy rok życia dziecka jest niepowtarzalny. To czas, kiedy pociecha szybko rośnie, codziennie się rozwija, zmienia praktycznie z tygodnia na tydzień, a każdy krok w rozwoju malucha to dla jego rodziców wzruszający moment. Raczkowanie, siadanie, pierwszy metr przemierzony na własnych nóżkach, a nawet samodzielnie zjedzony obiadek, to fantastyczne okazje do uwiecznienia na fotograficznym papierze. Fotografia niemowlęca w naszym studiu w Szczecinie, jak i sesja rodzinna i dziecięca to niepowtarzalna okazja do ocalenia wspomnień za pomocą pięknie wydanego albumu czy portretów w ramkach zdobiących ścianę salonu lub dziecięcego pokoju.

Sesja zdjęciowa w studiu lub plenerze

Fotografia niemowlęca wykonana przez profesjonalnych fotografów ze studia Este w Szczecinie może mieć formę reportażu z ważnego wydarzenia w życiu dziecka, ale może także powstać w trakcie zwykłego spaceru albo zabawy. Sesję możemy wykonać w domu klienta, jak i w naszym studiu. Oferta dotyczy zarówno samego niemowlaka, jak i zdjęć z rodzeństwem, rodzicami, dalszą rodziną. Samo spotkanie fotografa z dzieckiem trwa kilka godzin, tak by z całej puli zdjęć wybrać te najpiękniejsze, najbardziej udane, oddające radosne i wzruszające momenty. Aby tworzenie fotografii niemowlęcej nie było dla nikogo obciążeniem, nie zerkamy na zegarek, budujemy przyjazną atmosferę, która sprzyja naturalnemu zachowaniu dzieci i rodziców. W sesji, zarówno w naszym szczecińskim studiu, jak i w domu klienta, można wykorzystać ulubione zabawki dziecka, a sam bohater zdjęć ubrany powinien być swobodnie, nakarmiony i wyspany, by nic nie zakłócało naszej pracy i Państwa wspólnej zabawy z maluchem przed obiektywem aparatu.

Fotografia niemowląt w prezencie dla bliskich

Zdjęcia same w sobie mogą być znakomitym prezentem dla bliskich. Fotografie niemowląt warto bowiem nanieść także na kubki, poszewki na poduszki czy kalendarze. Można także wykupić sesję na terenie Szczecina dla swoich bliskich czy przyjaciół z małym dzieckiem. Taki prezent będzie idealny dla młodych rodziców, dla których każde zdjęcie stanie się wyjątkowo cenną pamiątką.